architekt Wioletta Kmita (ZP-0344)


Data dodania wpisu: 08.09.2012 | Akutalizacja: 23.09.2012, 21:25:07

o sobie

Wioletta Kmita

Ukończyłam studia na kierunku Architektura i Urbanistyka na Politechnice Szczecińskiej. Po ich ukończeniu pracowałam w Biurze Projektów "ART-PROJEKT" w Stargardzie Szczecińskim pod kierownictwem architekta Tomasza Ciska. Zajmuję się projektowaniem architektoniczno-budowlanym oraz projektami wnętrz pod szyldem Pracownia Projektowa "Violet-Arch" od grudnia 1996 roku. Uprawnienia w specjalości architektura bez ograniczeń uzyskałam w 2001 roku. W 2006 roku uzyskałam nostryfikację dyplomu od Ministra Transportu i Budownictwa. Przy wykonywanych zleceniach współpracuję tylko ze sprawdzonymi i doświadczonymi projektantami zewnętrznymi innych branż: konstruktorami, instalatorami sanitarnymi i elektrycznymi, drogowcami, geodetami, geologami, rzeczoznawcami.

kontakt

PRACOWNIA PROJEKTOWA VIOLET-ARCH mgr inż. architekt Wioletta Kmita
Szczecińska 59
73-110 Stargard Szczeciński Polska
tel.: 91 834 56 78
tel. kom.: 504 412 332
fax: 91 882 13 29
kontakt@architekt.stargard.pl

Zeskanuj kod QR (wizytówka vCard)


realizacje

Prace projektowe realizuję na rynku Zachodniopomorskim od 1996 roku, proponuję świadczenie usług w zakresie projektowania wielobranżowego. Wykonuję kompleksowo projekty budowlane i wykonawcze w pełnym zakresie, łącznie z dokumentacją geodezyjną, geologiczną jak i archeologiczną.
Wykonuję projekty na zamówienie Urzędów, Spółdzielni Mieszkaniowych, Inwestorów biznesowych i prywatnych.
Realizuję programy rządowe "Orlik 2012" i "Radosna Szkoła".
Wykonałam wiele projektów termomodernizacji istniejących budynków wielorodzinnych. Zaprojektowałam jedno z największych osiedli domów jednorodzinnych w Stargardzie Szczecińskim "Południk".
Wykonałam projekty rewitalizacji zabudowy historycznej w Stargardzie Szczecińskim; dokumentacje w fazie koncepcji m.in. na zagospodarowanie terenu wokół jeziora Dłużec. Wykonałam projekty budynku mieszkalno-usługowego w Stargardzie przy ul. Kochanowskiego, uznany przez wielu mieszkańców Stargardu za najładniejszą elewację w roku 2009 r.
Realizuję projekty dróg publicznych, ścieżek rowerowych. Uzyskałam ponad 300 pozwoleń na budowę domów jednorodzinnych dla klientów indywidualnych. Na mój dorobek składają się też obiekty biurowe, pensjonaty oraz budynki specjalistyczne.


2009 budynek jednorodzinny STARGARD2008 budynek mieszkalno-usługowy STARGARD 2012 budynek pensjonatowy REWAL2012 budynek pensjonatowo-usługowy NIECHORZE

Zgłoś uwagi do wpisu

Pola oznaczone * są obowiązkowe.Podaj wynik (cyfra lub słownie) prostego działania matematycznego: dwa plus dwa to...