architekt Michał Mielnicki (ZP-0662)


Data dodania wpisu: 08.09.2012 | Akutalizacja: 08.04.2013, 21:17:09

o sobie

Michał Mielnicki
mgr inż. arch. Michał Mielnicki, Architekt IARP – Posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń. Członek Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Architektów. Współzałożyciel pracowni projektowej „Mielnicki Studio Architekci". Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas projektowania, zarządzania projektami oraz nadzorowania realizacji szerokiej gamy obiektów budowlanych w Polsce i w krajach UE (Irlandia i Cypr) oraz na Bliskim Wschodzie (Katar).

kontakt

Mielnicki Studio Architekci
Montwiłła 6/10
71-601 Szczecin Polska
tel. kom.: 531 47 93 66
mielnickistudio@gmail.com
http://www.mielnickistudio.com/

Zeskanuj kod QR (wizytówka vCard)


realizacje

Szanowni Państwo,

Jesteśmy Szczecińską pracownią architektoniczną. Celem naszej pracy jest realizacja wysokiej jakości unikalnych budynków i aranżacji wnętrz, od fazy opracowania i koordynacji wielobranżowego projektu budowlanego, poprzez nadzór autorski na budowie, do oddania obiektów do użytkowania.

Ważnym zakresem naszej działalności, skierowanej do biznesu, inwestorów indywidualnych i instytucji jest także formalno-prawna urzędowa obsługa rozpoczętych oraz planowanych inwestycji budowlanych.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową - www.mielnickistudio.com

Zgłoś uwagi do wpisu

Pola oznaczone * są obowiązkowe.Podaj wynik (cyfra lub słownie) prostego działania matematycznego: dwa plus dwa to...