architekt Marta Gajda (ZP-0825)


Data dodania wpisu: 10.09.2018 | Akutalizacja: 12.12.2018, 01:12:16

o sobie

Marta Gajda
Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet jeden dzień w swoim życiu. Architektura jest moją pasją, sposobem na życie, zabawę i odpoczynek. Ukończyłam wydział Architektury i Urbanistyki na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, oraz na wydziale Architektury Universitat Politecnica de Valencia w Hiszpanii pod okiem arch. Frana Silvestre Navarro prowadzącego znaną z minimalistycznego podejścia do projektowania przestrzeni pracownię projektową Fran Silvestre Arquitectos. Posiadam uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej. Doświadczenie zdobywałam w pracowniach projektowych w Szczecinie. Od kilku lat współpracuję jako główny architekt z jedną z wiodących firm budowlanych, realizujących głównie inwestycje na wybrzeżu oraz w okolicach Szczecina. Jednym z głównych nurtów mojej działalności projektowej jest specjalizacja w budownictwie szkieletowym drewnianym. Jako projektant zajmuję się każdym etapem procesu projektowego od koncepcji projektowej, po załatwienie wszelkich formalności związanych z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę, po pomoc przy dokumentacji odbiorowej.

kontakt


70-843 Szczecin Polska
tel. kom.: 504202244
martaklara.gajda@gmail.com
http://www.martagajda.pl

Zeskanuj kod QR (wizytówka vCard)


realizacje

- osiedle 14 domów jednorodzinnych w Trzęsaczu
- restauracja Buraczki i Spółka w Pobierowie
- pensjonat w Pobierowie
- zespół domków letniskowych w Pobierowie np. Marynarskie domki, Skandynawskie domki, 8 sosen, Domki na Brackiej, Kotwica, Baltic Sky i inne
- budynek o funkcji turystycznej w Pobierowie
- budynek usługowy (apteka) w Szczecinie
- domy jednorodzinne (Szczecin i okolice)
- budynek wielorodzinny w Dziwnowie

Osiedle 14 domów jednorodzinnch w Trzęsaczu przy ul. Łąkowej. Osiedle 14 domów jednorodzinnch w Trzęsaczu przy ul. Łąkowej - detal. Zespół 11 domków letniskowych w Pobierowie. Zespół 11 domków letniskowych w Pobierowie. Zespół 11 domków letniskowych w Pobierowie. Pensjontat w Pobierowie. Pensjontat w Pobierowie.

Zgłoś uwagi do wpisu

Pola oznaczone * są obowiązkowe.Podaj wynik (cyfra lub słownie) prostego działania matematycznego: dwa plus dwa to...