architekt Marek Antoszczyszyn (ZP-0106)


Data dodania wpisu: 08.09.2012 | Akutalizacja: 24.09.2012, 22:50:32

o sobie

Marek Antoszczyszyn

Ur. w Szczecinie 05.01.1963 roku. Absolwent szczecińskiego V LO im. A. Asnyka, a następnie Wydz. Bud. i Arch. Politechniki Szczecińskiej, którą ukończył z wyróżnieniem w 1988 roku. Dwukrotny beneficjent nagrody fundacji ”Promocja, talent” za 1987 i 1988 roku wyróżniony przez Ministra ds. Młodzieży p. A. Kwaśniewskiego. Laureat I nagrody im. Prof. L. Dąbrowskiego 1988 za najlepszą pracę dyplomową WBiA PS Szczecin przyznanej przez szczecińskie Stowarzyszenie Architektów Polskich. Od września 1993 prowadzi wespół z arch. A. Buko autorskie AB Studio S.C. opracowując kompleksowe projekty, począwszy od designu wnętrzarskiego, poprzez budynki kubaturowe, na urbanistyce skończywszy. Działalność Studio AB S.C. odbywa się zarówno na terenie RP, jak i za granicą kraju ( Holandia, Rosja, Bułgaria). Do chwili obecnej, działając w ramach AB Studio S.C. został uhonorowany szeregiem nagród, wyróżnień i nominacji, m.in. w konkursach: PIĘKNE WNĘTRZE 2000 SARP/Głos Szczeciński, WNĘTRZE ROKU 2001 SARP/Głos Szczeciński, LIŚĆ NADZIEJI 2002 Wyd. ROMDOM Warszawa,TRYTON 2010 organizowany przez Prezydenta m. Świnoujście.

kontakt

STUDIO PROJEKTOWE AB arch. Marek Antoszczyszyn, arch. Andrzej Buko
Królowej Jadwigi 23/11a
70-262 Szczecin Polska
tel.: 91 488 54 24
tel. kom.: 606 636 329
markant100@yahoo.pl

Zeskanuj kod QR (wizytówka vCard)


realizacje

Wraz z zespołem architektów i inżynierów branżowych o wieloletnim doświadczeniu, kieruje projektowaniem i wykonawstwem zarówno wielkopowierzchniowych obiektów usługowo-handlowych typu sklepy, banki, hotele, kompleksy sportowe, obiekty fittness, wellness i SPA, jak i budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych. Projekty wykonywane są kompleksowo we wszystkich niezbędnych branżach i fazach projektowych: począwszy od koncepcji z fotorealistycznymi wizualizacjami, aż po projekt wykonawczy i nadzór autorski ”pod klucz”.

Do ważniejszych realizacji należą:

  • Bank PKO SA III/O Plac Orła Białego i VI/O ul. Grodzka Szczecin
  • Bank PKO BP I/O Al. Niepodległości Szczecin
  • Bank Masterbank Dmitrov Federacja Rosyjska
  • Budynek biurowy ENEA SA ul. Tanowska Police
  • Budynek biurowy ENEA SA ul. Piastowska Świnoujście
  • Budynek biurowy TUIR Warta ul. Św. Ducha Szczecin
  • Kompleks sportowy OLIMPIC Dmitrov Federacja Rosyjska
  • Kompleks GYM PRO Moskva Federacja Rosyjska
  • Wiele domów rezydencjonalnych w kraju i za granicą

Dom jednorodzinny w Słubicach Masterbank Dmitrov - Projekt budynku i wnętrz Budynek biurowy TUiR "WARTA w Szczecinie - laureat nagrody Liść Nadziei 2001 Budynek biurowy "ENEA" w Świnoujściu - laureat nagrody TRYTON 2010

Zgłoś uwagi do wpisu

Pola oznaczone * są obowiązkowe.Podaj wynik (cyfra lub słownie) prostego działania matematycznego: dwa plus dwa to...