architekt Karolina Alicja Prałat (ZP-0747)


Data dodania wpisu: 22.03.2015 | Akutalizacja: 04.05.2020, 15:29:59

o sobie

Karolina Alicja Prałat

Kokon Studio prowadzone przez mgr inż. arch. Karolinę Alicję Prałat jest pracownią architektoniczną o bardzo szerokim wachlarzu usług.
Mamy doświadczenie i projektujemy praktycznie wszystko, co da się zaprojektować. Od mebli, zabudów meblowych, wnętrz, małej architektury po budowy, przebudowy, modernizacje, adaptacje obiektów architektonicznych o bardzo zróżnicowanej skali oraz założenia architektoniczno - urbanistyczne. Projekty wykonujemy w miarę potrzeb wielobranżowo, zajmujemy się również prowadzeniem postępowań administracyjnych związanych m.in. z pozwoleniami na budowę.
Przywiązujemy szczególną wagę do poszukiwań rozwiązań innowacyjnych, niepowtarzalnych i najbardziej adekwatnych do projektu, ale jednocześnie możliwych do realizacji w założonym czasie i budżecie oraz spełniających nawet najbardziej wyszukane wymagania klientów.
Zawsze staramy się zaopiekować projektem od samego procesu koncepcyjnego, przez drogę administracyjną, aż po sprawowanie pieczy nad jego realizacją i bieżącym rozwiązywaniem zagadnień na budowie.
Nie boimy się wyzwań, każdy projekt powstaje z ogromną pasją i świeżym podejściem do architektury. Uwielbiamy współpracować z naszymi klientami, każdy światopogląd, charakter i tło kulturowe stanowi dla nas inspirację do tworzenia unikatowych rozwiązań projektowych.
Posiadamy uprawnienia budowlane nr 19/ZPOIA/OKK/2014 oraz jesteśmy czynnym członkiem Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej pod numerem ZP-0747.
Zapraszamy do współpracy!

kontakt

Kokon Studio Karolina Alicja Prałat

71-495 Szczecin Polska
tel. kom.: +48 508 360 782
karolina@kokonstudio.com
http://www.kokonstudio.com

Zeskanuj kod QR (wizytówka vCard)


realizacje

- adaptacja hali przemysłowej na biura, Kielce - wspólna realizacja z BiA Studio (2013-2014)
- tereny rekreacyjne - domki letniskowe, restauracja oraz budynek sanitarny, wraz z nabrzeżem i towarzyszącymi wiatami oraz częścią wodną, Nowe Warpno, ul. Słoneczna - wspólna realizacja z ATK, BiA Studio (2012-2015)
- pętla autobusowa z terenami rekreacyjnymi, Wąwelnica - wspólna realizacja z ATK, BiA Studio (2017)
- rozbudowa schroniska dla zwierząt o dodatkowy budynek dla kotów, Dobra - wspólna realizacja z ATK, BiA Studio (2017)
- domy jednorodzinne: w Tanowie, Mierzynie (w trakcie realizacji)
- projekty wnętrz obiektów użyteczności publicznej oraz domów prywatnych w Szczecinie, Kielcach.


Adaptacja hali przemysłowej na biura - wspólna realizacja z BiA Studio Adaptacja hali przemysłowej na biura - wspólna realizacja z BiA Studio Realizacja kuchni w domu prywatnym - projekt i nadzór Realizacja kuchni w domu prywatnym - projekt i nadzór Wspólna realizacja ATK, BiA Studio - camping w Nowym Warpnie przy ul. Słonecznej - projekt i nadzór Wspólna realizacja ATK, BiA Studio - camping w Nowym Warpnie przy ul. Słonecznej - projekt i nadzór Wspólna realizacja ATK, BiA Studio - camping w Nowym Warpnie przy ul. Słonecznej - projekt i nadzór Dom jednorodzinny w Mierzynie - projekt oczekuje na realizację 2016 Dom jednorodzinny w Mierzynie - projekt oczekuje na realizację 2016

Zgłoś uwagi do wpisu

Pola oznaczone * są obowiązkowe.Podaj wynik (cyfra lub słownie) prostego działania matematycznego: dwa plus dwa to...