architekt Dorota Tkaczyk-Jałowiecka (ZP-0356)


Data dodania wpisu: 08.09.2012 | Akutalizacja: 23.09.2012, 21:20:08

o sobie

Dorota Tkaczyk-Jałowiecka

Urodziłam się i mieszkam w Szczecinie .
Tutaj także zrealizowałam i realizuję większość swoich projektów. W latach 1981-86 studiowałam na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Szczecińskiej, którą ukończyłam z tytułem mgr inż. architekta.
Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń zdobyłam w 1991 r.
Jestem członkiem Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Architektów.
Po wielu latach zdobywania doświadczenia i współpracy z innymi pracowniami projektowymi w 2008 r. rozpoczęłam własną działalność gospodarczą pod nazwą ATUT- Biuro Projektowo-Doradcze.
Na początku mojej przygody z architekturą głównym nurtem działalności projektowej była jedno i wielorodzinna zabudowa mieszkaniowa, kształtowanie przestrzeni osiedli mieszkaniowych oraz terenów dla indywidualnych inwestorów. Wtedy to powstają projekty wielu osiedli mieszkaniowych m.in.: os. Nad Rudzianką przy ul. Swojskiej w Szczecinie zrealizowane dla S.M. Dąb oraz liczne projekty domów jednorodzinnych dla inwestorów prywatnych.
Obecnie w ofercie biura pojawiły się także obiekty o innym charakterze takie jak: hale przemysłowe czy obiekty usługowo-handlowe.
Zawsze z ogromną pasją podejmuję wszystkie wyzwania zawodowe. Chcę tworzyć projekty wyjątkowe, ciekawe i niepowtarzalne, naznaczone umiejętnościami, wiedzą a przede wszystkim indywidualnością architekta który tworząc spełnia jednocześnie oczekiwania inwestora.
Uwielbiam jazdę na rowerze, piesze wycieczki po górach a także polskie wybrzeże i jeziora.

kontakt

ATUT Biuro Projektowo-Doradcze mgr inż. arch. Dorota Tkaczyk-Jałowiecka
Santocka 44 p.17
71-071 Szczecin Polska
tel.: 91 432 37 55
tel. kom.: 501 060 605
atutarchitektura@data.pl
http://www.atutarchitektura.pl

Zeskanuj kod QR (wizytówka vCard)


realizacje

W biurze Projektowo-Doradczym ATUT zapewniam profesjonalną i kompleksową usługę projektową w pełnym zakresie, od projektu koncepcyjnego poprzez pełno-branżowy projekt budowlano-wykonawczy aż do pozwolenia na budowę.
Nad każdym tematem którego się podejmuję pracuje dobrany zespół projektantów zaś efektem końcowym naszej pracy jest projekt budowlano-wykonawczy z pozwoleniem na budowę.
Nad wykonaniem projektu czuwamy także podczas realizacji inwestycji zapewniając nadzory autorskie, służąc fachową wiedzą projektantów właściwych branż.
Jeśli chcecie Państwo zrealizować swoje marzenia lecz macie wątpliwości jakie rozwiązania przyjąć zapraszam na indywidualne konsultacje.
 

OPRACOWUJEMY:

  • koncepcje architektoniczne,
  • pełne dokumentacje projektowo-kosztorysowe wraz z wymaganymi Prawem Budowlanym uzgodnieniami danego projektu między innymi z rzeczoznawcą ds.: BHP, SANEPiD i p.poż.,
  • ekspertyzy i opinie techniczne stanu budynku,
  • przebudowy i modernizacje,
  • zmiany sposobu użytkowania,
  • inwentaryzacje wraz z dokumentacją do uzyskania zaświadczeń o samodzielności lokali.

zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna przy ul. Golisza w Szczecinie bud. mieszkalny jednorodzinny typ C os. Na Skraju w Binowie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna os. Na Skraju w Binowie

Zgłoś uwagi do wpisu

Pola oznaczone * są obowiązkowe.Podaj wynik (cyfra lub słownie) prostego działania matematycznego: dwa plus dwa to...