architekt Anna Zaniewska (ZP-0296)


Data dodania wpisu: 08.09.2012 | Akutalizacja: 23.09.2012, 21:22:01

o sobie

Anna Zaniewska

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Szczecińskiej.

Dorobek zawodowy:
KONKURSY: Udział jako współautor w konkursach: zespół mieszkaniowy w Wolinie, zespół dworców w Szczecinie, Wzgórza Warszewskie w Szczecinie, osiedle Ursynów-Natolin w Warszawie (prace nagrodzone), centrum Gubin-Guben i centrum Żor (prace wyróżnione) oraz współpraca przy koncepcji dzielnicy Słoneczne, Bukowe, Rudzianka w Szczecinie, osiedle Glinki w Szczecinie i centrum Świnoujścia (prace nagrodzone) i wiele innych prac konkursowych o zasięgu krajowym i zagranicznym.

Za działalność zawodową odznaczona brązową odznaką "Zasłużony dla Budownictwa" i Brązowym Krzyżem Zasługi. Na wniosek SARP nadano "Prawa Twórcy" przez Ministra Kultury i Sztuki.

kontakt

arch. Anna Zaniewska
Szczecin Polska
tel. kom.: 504 245 496
a.zaniewska@op.pl

Zeskanuj kod QR (wizytówka vCard)


realizacje

Autor planu realizacyjnego szczecińskiego Podzamcza i współautor zrealizowanego kwartału nr 17. Autor zespołów sakralnych na osiedlu Bukowym i Golisza, hali widowiskowo-sportowej przy ul. Świętoborzyców w Szczecinie, ośrodka banku PBK w Świnoujściu, banku PeKaO S.A. w Białogardzie, osiedle "Bukowe" w Szczecinie wraz ze szkołą, przedszkolem i innymi usługami, osiedle "Chojnówka" w Szczecinie oraz dziesiątek innych projektów z zakresu budownictwa wielorodzinnego, bankowości, handlu, zdrowia i szkolnictwa, jak również indywidualnych rezydencji mieszkalnych i domów jednorodzinnych.


Fragment osiedla "BUKOWE" (ul. Czerwona i ul. Fioletowa) w Szczecinie 2. Kościół przy ul. Brązowej na osiedlu "BUKOWE" w Szczecinie Ośrodek banku PBK przy ul. Orkana w Świnoujściu Osiedle "Chojnówka" w Szczecinie

Zgłoś uwagi do wpisu

Pola oznaczone * są obowiązkowe.Podaj wynik (cyfra lub słownie) prostego działania matematycznego: dwa plus dwa to...