architekt Anna Kiriakou (ZP-0687)


Data dodania wpisu: 25.08.2014 | Akutalizacja: 25.08.2014, 16:05:57

o sobie

Anna Kiriakou

Jestem właścicielem pracowni projektowej AK Architekt Anna Kiriakou założonej w 2011 r. Posiadam uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń nr 13/ZPOIA/OKK/2011 i jestem czynnym członkiem Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP nr ZP-0687 od 2011 r. Posiadam doświadczenie w projektowaniu architektonicznym od 2008 r. Ukończyłam Wydział Budownictwa i Architektury Politechniki Szczecińskiej w 2005 r. oraz studia magisterskie na kierunku Informatyka i Ekonometria w specjalności Systemy Informatyczne Zarządzania w 2001 r. Pracowałam jako menedżer projektów międzynarodowych oraz wykładowca w języku angielskim w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu. Serdecznie zapraszam do mojej pracowni i do współpracy!

kontakt

AK Architekt Anna Kiriakou
al. Boh. Warszawy 15/16 pok. 109
70-370 Szczecin Polska
tel. kom.: 605 550 705
ak@akarchitekt.com
http://akarchitekt.com

Zeskanuj kod QR (wizytówka vCard)


realizacje

MISJA PRACOWNI - unikalne projekty, nowoczesne, energooszczędne rozwiązania i zadowoleni klienci. Rolą i zadaniem naszej pracowni jest ułatwić inwestorowi proces od momentu powstania pomysłu na inwestycję aż do jej realizacji. Chętnie doradzimy w kwestiach architektury. Zapraszamy na spotkanie, po którym mogą Państwo zdecydować bez zobowiązań czy zechcą Państwo właśnie nam powierzyć swoje plany związane z inwestycjami budowlanymi.
ZAKRES USŁUG:
- inwentaryzacje budowlane,
- koncepcje architektoniczne,
- wizualizacje 2d i 3d,
- analiza i studium wykonalności,
- wystąpienie o warunki zabudowy, mapy i opinie geotechniczne,
- projekty architektoniczno-budowlane (budowa, rozbudowa, przebudowa, adaptacje, remonty, zm. sposobu użytkowania),
- wielobranżowe projekty budowlane na pozwolenie na budowę,
- prowadzenie spraw formalnych inwestora, koordynacja branż,
- współpraca z projektantami branżowymi i specjalistami, kosztorysantami,
- konsultacje, doradztwo,
- aranżacje wnętrz.
Działamy terminowo, solidnie, konkretnie.
REALIZACJE: projekt budynku biurowo-socjalnego oraz magazynu w Gorzowie projekty domów jednorodzinnych (Szczecin) adaptacje domów jednorodzinnych (Szczecin, Police) przebudowy i rozbudowy domów jednorodzinnych (Szczecin, Police, Mierzyn) przebudowy ze zmianą sposobu użytkowania w budynkach mieszkalnych (wydzielenie łazienek w budynkach w Szczecinie) zmiany sposobu użytkowania w lokalu mieszkalnego na lokal usługowy koncepcje architektoniczne - obiekty rekreacyjne (hotel w Niechorzu), obiekty użyteczności publicznej (schronisko dla zwierząt w Inowrocławiu, obiekty w Gorzowie, biura w Szczecinie), osiedli domów jednorodzinnych (Szczecin), aranżacja wnętrz (domy jednorodzinne i mieszkania w Szczecinie, biura w Szczecinie)


Zgłoś uwagi do wpisu

Pola oznaczone * są obowiązkowe.Podaj wynik (cyfra lub słownie) prostego działania matematycznego: dwa plus dwa to...